فراخوان جایزۀ ترویج خواندن دفتر بین‌المللی کتاب برای نسل جوان – آساهی
۲۴ اسفند ۱۳۹۹
سال نو مبارک!
۲۴ اسفند ۱۳۹۹

فراخوان جایزه مروجان برتر کتابخوانی

فراخوان جایزه مروجان برتر کتابخوانی
دفتر بین المللی کتاب برای نسل جوان (IBBY) و بنیاد شن‌ژن IREAD (من می‌خوانم)

دفتر بین‌المللی کتاب برای نسل جوان (IBBY) و بنیاد شن‌ژن IREAD (من می‌خوانم) در چین، با این امید که ترویج کتابخوانی در میان مردم کره‌ی زمین گسترش یابد، جایزه‌ای برای مروج برتر کتابخوانی به نام IREAD (من می‌خوانم) ایجاد کرده‌اند. آن‌ها به منظور تشویق تعهد پایدار در قبال ترویج کتابخوانی، این جایزه را برای افرادی درنظر گرفته‌اند که حداقل سه سال، با نوآوری و خلاقیت در زمینه‌ی خواندن و شیوه‌های مختلف ترویج در میان کودکان و نوجوانان به‌صورت مداوم فعالیت کرده باشند.
معیارهای انتخاب نامزد برای این جایزه عبارتند از: پایداری، اثرگذاری، الهام‌بخشی، کاوشگری و نوآوری در اجرای پروژه‌های کتابخوانی، پایبندی و احساس مسئولیت در ایجاد عشق به خواندن و توانمند کردن کودکان مناطق محروم و بی‌امکانات. این کار می‌تواند فعالیت‌های مختلفی را در بربگیرد از قبیل ایجاد پروژه‌های کتابخوانی و اجرای فعالیت‌های پویا در این امر، ترویج مؤثر خواندن و راهبردهایی در این راستا و حمایت از حق کودکان برای خواندن.
برای شرکت در این برنامه می‌توانید فرم فراخوان جایزه‌ی مروج برتر کتابخوانی را که به‌پیوست است، تکمیل کنید و آن را همراه با گزارش مکتوب فعالیت‌ها و مستندهای مرتبط، شامل عکس و فیلم از فعالیت‌ها، کتاب و مقاله تا تاریخ پنجم اردیبهشت ماه (۱۴۰۰/۵/۲) به نشانی ایمیل cbctarvij1400@gmail.com ارسال کنید.

 

فرم فراخوان جایزه مروجان برتر کتابخوانی
دفتر بین المللی کتاب برای نسل جوان (IBBY) و بنیاد شن ژن آی رید(IREAD)

تلفن: ۶۶۴۰۸۰۷۴-۰۲۱

شورای کتاب کودک، گروه جوایز ترویج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *