گزارش سالانه گروه‌هاى بررسی شوراى کتاب کودک منتشر مى‌شود!
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲
فراخوان جایزه‌ی ترویج خواندن دفتر بین‌المللی کتاب برای نسل جوان –آساهی
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

فراخوان جایزه‌ی مروجان برتر کتابخوانی


دفتر بین‌المللی کتاب برای نسل جوان IBBY و بنیاد شن‌ژن IREAD (من می‌خوانم)دفتر بین‌المللی کتاب برای نسل جوان (IBBY) و بنیاد شن‌ژن IREAD (من می‌خوانم) در چین، با این امید که ترویج کتابخوانی در میان مردم کره‌ی زمین گسترش یابد، جایزه‌ای برای مروج برتر کتابخوانی به نام  IREAD (من می‌خوانم)  ایجاد کرده‌اند. آنها به منظور تشویق تعهد پایدار در قبال ترویج کتابخوانی، این جایزه را برای افرادی درنظر گرفته‌اند که حداقل سه سال، با نوآوری و خلاقیت در زمینه‌ی خواندن و شیوه‌های مختلف ترویج در میان کودکان و نوجوانان به‌صورت مداوم فعالیت کرده باشند.

معیارهای انتخاب نامزد برای این جایزه عبارتند از: پایداری، اثرگذاری، الهام‌بخشی، کاوشگری و نوآوری در اجرای پروژه‌های کتابخوانی، پایبندی و احساس مسئولیت در ایجاد عشق به خواندن و توانمند کردن کودکان. این کار می‌تواند فعالیت‌های مختلفی را در بربگیرد از قبیل ایجاد پروژه‌های کتابخوانی و اجرای فعالیت‌های پویا در این امر، ترویج مؤثر خواندن و راهبردهایی در این راستا و حمایت از حق کودکان برای خواندن.

برای شرکت در این برنامه می‌توانید فرم فراخوان جایزه‌ی مروج برتر کتابخوانی را که به‌پیوست است، تکمیل کنید و آن را  همراه با گزارش مکتوب فعالیت‌ها و مستندهای مرتبط، شامل عکس و فیلم از فعالیت‌ها و کتاب و مقاله تا تاریخ (۱۴۰۲/۰۳/۰۲) به نشانی ایمیل  cbctarvij1400@gmail.com   ارسال کنید.
تلفن:۶۶۴۰۸۰۷۴- ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *